Треть мясомолочной продукции в Украине не соответствует нормам – Госпотребинспекция - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Треть мясомолочной продукции в Украине не соответствует нормам – Госпотребинспекция

Третина м'ясомолочної продукції, представленої в торгових мережах України, не відповідає нормам. Про це пише газета "Голос України".

Як повідомляє видання, про це свідчать результати дослідження, проведеного Госпотребінспекціей. Так, з перевірених 400 т м'ясних і 200 т молочних продуктів майже 35% було забраковано та знято з реалізації. Найбільший недолік виробників: інформація на упаковці не відповідає дійсності.

У той же час в газеті наголошується, що держава виділила кошти на проведення досліджень продукції, представленої на споживчому ринку. І Госпотребінспекція повинна витратити 1,7 млн. грн., Зокрема, на перевірку найбільш вживаних продуктів. Прогнозується, що перевіряти будуть і виробників побутової техніки і нафтопереробників.

Видання повідомляє, що звітувати перед українцями про проведену роботу та поіменно назвати всіх проштрафилися виробників інспекція обіцяє щокварталу на власному сайті.

Згідно з результатами перевірки, пише газета, виробники молочної продукції найчастіше грішать використанням рослинних жирів - велика їх кількість виявили у вершковому маслі, твердих сирах і згущеному молоці. У сметані, як правило, фактичний показник жирності на 2% нижче заявленого на упаковці.

У курей-гриль фахівці Госпотребінспекціі виявили мезофільні аеробні та факультативно-анаеробні мікроорганізми і бактерії групи кишкові палички.

Також, згідно з результатами перевірки, в ковбасах (як варених, так і напівкопчених), сардельках та сосисках завищена масова частка вологи.


Новини України
Останні новини