Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

18 листопада 2011 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників сільського господарства. Зі святом аграріїв привітав і вручив державні нагороди Президент України Віктор Янукович. За вагомий внесок у розвиток аграрно-промислового комплексу країни глава держави відзначив і Міністра аграрної політики та продовольства України Миколу Присяжнюка.


«День працівників сільського господарства – це свято загальнонаціонального масштабу. Оскільки аграрна галузь це фундамент економіки України і запорука добробуту українців - головним завданням держави є нарощення аграрного виробництва та забезпечення всебічного розвитку сільських територій. Саме це стане пріоритетним завданням Міністерства аграрної політики на наступний рік», - зазначив Микола Присяжнюк.

За словами очільника Мінагрополітики, цьогоріч Україна показала найкращий результат врожайності за всю свою історію – 55 млн. тонн зерна.

«Головна заслуга такого результату – праця наших аграріїв. Працівники сільського господарства щороку демонструють все значніші успіхи. Завдяки їхній праці з кожним роком підтверджується імідж України як потужної й самостійної аграрної держави в світі. І завершення земельної реформи покликане покращити життя аграріїв, а разом з ними і життя сільських мешканців і всієї України», - наголосив Міністр.

В урочистостях взяли участь також відомі аграрії, керівники і рядові спеціалісти сільгосппідприємств, фермери, Герої України, представники аграрних галузевих асоціацій, народні депутати та урядовці.

Прес-служба


Новини України
Останні новини