Вінницька кондфабрика має намір вкласти € 5 млн. у нову лінію з виробництва шоколадних цукерок - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Вінницька кондфабрика має намір вкласти € 5 млн. у нову лінію з виробництва шоколадних цукерок

Компанія "Roshen" планує до кінця лютого 2012 інвестувати 5 млн. євро в установку і запуск нової лінії з виробництва шоколадних цукерок. Про це повідомив директор Вінницької кондитерської фабрики А. Білик, пише ІА "Вінницький міський портал".


"Ми очікуємо постачання нової виробничої лінії, яку плануємо змонтувати і запустити до кінця лютого", - сказав він. А. Білик додав, що на новій лінії німецького виробництва потужністю близько 10 т на добу кондитерська фабрика планує запустити виробництво декілька видів нової продукції.

Нагадаємо, 2010 р. Вінницька кондитерська фабрика закінчила із чистим прибутком 8,94 млн. грн., Збільшивши в порівнянні з 2009 г.чістий дохід на 35,84%, або на 109,4 млн. грн., До 414 600 000 . грн., збільшивши виробництво продукції в порівнянні з 2009 р. на 16,1%, або на 15 669 т, до 112 879 т.

Нагадаємо, до складу корпорації "Roshen" входить Київська, Кременчуцька, Вінницька, Маріупольська кондфабрики в Україні, Липецька кондитерська фабрика "Ліконф" (Росія), а також Клайпедська кондитерська фабрика Klaipedos konditerija (Литва).


Новини України
Останні новини