Три міжнародні біржі розглядають можливість роботи в Україну - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Три міжнародні біржі розглядають можливість роботи в Україну

Чиказька товарна біржа, Euronext і Російська біржа розглядають можливість роботи в Україні. Про це повідомив президент Української аграрної конфедерації (УАК) Л. Козаченко.

"Я думаю, що наступного року ми будемо свідками активної роботи. На мою думку, крім Чиказької біржі, тут будуть і Euronext, і Російська біржа. В Україну в наступному році ми будемо свідками існування нових методів управління ціновими ризиками в сільському господарстві", - сказав Л. Козаченко.

Він зазначив, що фахівці Чиказької торгової біржі сьогодні почали проводити семінари з підготовки керівників сільськогосподарських підприємств Україна до використання інструментів, які працюють на Чиказькій біржі. "Я думаю, що найближчим часом ми почнемо вже конкретну торгівлю ф'ючерсами, і це буде відбуватися з Україною, але буде обслуговуватися в Чикаго. Наступного року все це буде відбуватися на території Україні, але для цього потрібен певний час і певні кроки з боку влади, бо треба змінювати і законодавство, і ряд підзаконних актів, для цього потрібен час, і головне, потрібен час для навчання людей, які будуть працювати на біржі ", - повідомив експерт.

На його думку, єдиною проблемою залишається грубе втручання держави в цей процес. "Держава може мати вигоду, тому що це (робота представництв бірж. - Ред.) Стабілізує ціну. З іншого боку, воно може бути шкідником, який може викликати різкі цінові коливання і фінансові збитки суб'єктів господарювання", - зазначив він.

Як повідомлялося, в травні ц.р. міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк повідомив, що в Україні планується відкрити філію Чиказької товарної біржі для роботи в сегменті сільськогосподарської продукції.

Він зазначив, що присутність філії Чиказької біржі в Україну дозволить залучити додаткові інвестиції та розширити можливості зернового бізнесу.


Новини України
Останні новини