ЄБРР надасть $ 50 млн. на розвиток сільського господарства в Україні - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ЄБРР надасть $ 50 млн. на розвиток сільського господарства в Україні

ЄБРР надасть $ 50 млн. на розвиток сільського господарства в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку надає програму фінансування на суму $ 50 млн. компанії Noble Resources Ukraine LLC, дочірньої компанії, що знаходиться в повній власності Noble Group Limited, повідомляє прес-служба Європейського банку реконструкції та розвитку. 

Фінансування ЄБРР буде надаватися у формі поновлюваного щорічного кредиту на поповнення обігових коштів, з максимальною сумою зобов'язань щодо надання фінансування до $ 50 млн., який може продовжуватися протягом 3 років.

Це фінансування буде використовуватися компанією Noble Resources Ukraine LLC для закупівель і зберігання сільськогосподарської продукції в Україні, а також експорту такої продукції.

Інші цілі проекту, в рамках яких передбачається співпраця з ЄБРР, включають будівництво, а також можливі придбання в Україні та реконструкцію зерносховищта об'єктів первинної обробки.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. За даними на 1 вересня 2009 р., він узяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму майже 4,5 млрд. євро в рамках 185 проектів.

Джерело:   korrespondent.net

Новини України
Останні новини