Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом у Харкові - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом у Харкові

У рамках візиту Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, відвідає виставку провідних сільськогосподарських підприємств області та візьме участь у засіданні Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України .


Міністр виступить на засіданні Федерації та підсумує результати завершення земельної реформи. Також буде обговорено сучасний стан сільського господарства в Харківській області. Окремою темою стануть ринки збуту та формування цінової політики в сфері АПК.

Під час візиту Микола Присяжнюк зустрінеться з Головою Харківської ОДА Михайлом Добкіним, Заступником голови Харківської ОДА з питань АПК Віталієм Алексейчуком та Президентом Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України Сергієм Тригубенко. Також Міністр обговорить з очільниками обласних служб АПК, керівниками сільськогосподарських підприємств, головами сільських і селищних рад, головами профільних асоціацій стан сільського господарства в області та перспективи його розвитку.

Прес-служба


Новини України
Останні новини