КМ України схвалив проект Закону України "Про грунтах і їх родючості" - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

КМ України схвалив проект Закону України "Про грунтах і їх родючості"

Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України "Про грунтах і їх родючості". Рішення датоване 23 листопада 2011 Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби КМУ.

Варто зазначити, що законопроект передбачає гарантоване збереження унікального грунтового покриву країни, його екологічних і продуктивних функцій, створення необхідних умов ефективного використання грунтових ресурсів без негативних наслідків для наступних поколінь. Проект закону спрямований на законодавче забезпечення:

• раціонального використання та збереження грунтів Україні як важливого компонента навколишнього середовища і основного засобу сільськогосподарського виробництва, розширеного відтворення їх родючості;

• дотримання землевласниками та землекористувачами науково-обгрунтованих технологічних регламентів, правил високої культури землеробства, охорони грунтів при експлуатації, ліквідації та консервації об'єктів господарської та іншої діяльності;

• своєчасне попередження та усунення явищ деградації грунтів та можливих еколого-економічних ризиків, пов'язаних з неправомірним, екологічно небезпечним землекористуванням.

Передбачається, що прийняття проекту закону і виконання його норм сприятиме раціональному використанню та збереженню унікальних за властивостями і потенціалу родючості грунтів Україні, попередження їх деградації, захисту від природних і техногенних впливів.


Новини України
Останні новини