У листопаді 2011 р. на українському ринку істотно подешевшало свиняче сало - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У листопаді 2011 р. на українському ринку істотно подешевшало свиняче сало

У листопаді 2011 р. на українському ринку істотно подешевшало свиняче сало. Ціни на нього знизилися на 8-10% і досягли 27-32 грн. / кг. Однак трохи подорожчала курятина, вартість якої становила в середньому 21-23 грн. / кг. Що стосується ковбасних виробів, то, за словами аналітиків ринку, рівень їх виробництва поступово знижується. Так, минулого місяця м'ясопереробні підприємства скоротили виробництво ковбасних виробів на 5,9%, або на 1,471 тис. т.

"М'ясний сегмент продовольчого ринку протягом листопада поводився досить нестабільно. У першій половині місяця спостерігалася тенденція зростання - дорожчало все: від курятини до ковбас всіх видів. До кінця місяця стрімке зростання припинилося, причому деякі види м'яса навіть подешевшали. Так, вартість свинячої вирізки в жовтні становила 65-70 грн., сьогодні ж ціна такого м'яса не перевищує 65 грн. / кг ", - констатують експерти.

Разом з тим, ситуація в круп'яному сегменті в листопаді оцінюється як позитивна за ціновими параметрами. Дешевшали рис, гречка, макарони, також ряд інших продуктів бакалійної групи. Експерти це пояснюють хорошим урожаєм зернових. Правда, збільшилися ціни на борошно - з 3,7 грн. / кг до 4,5 грн. / кг в середньому.

Безперечна перемога для споживачів у цьому сегменті - цукор. У листопаді він подешевшав в середньому до 9 грн. / кг (ваговий), до 10,5 грн. / кг - фасований.


Новини України
Останні новини