Для ефективного функціонування зернового пулу необхідно створити вищий керуючий орган - В. Клименко - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Для ефективного функціонування зернового пулу необхідно створити вищий керуючий орган - В. Клименко

Для функціонування зернового пулу необхідно створювати вищий керуючий орган. Про це в ході телемосту Україна-Росія-Казахстан заявив президент Української зернової асоціації (УЗА) Володимир Клименко, передає ІА "РБК-України".

"Ми конкуренти. Чи можливо зробити з конкурентів союзників і разом продавати зерно? Це складне завдання, я можу сказати, що для того щоб вирішувати завдання пересування зерна в рамках трьох і більше держав, це завдання ефективно вирішується тільки тоді, коли з'явиться орган, який буде співмірний з функцій і відповідальності з міністерством хлібопродуктів СРСР. Тобто повинен бути створений орган, який вважає баланс по всіх республіках і який забезпечить оптимізацію перевезення вантажів ", - заявив В. Клименко.

У той же час, президент Російського зернового союзу (РЗС) А. Злочевський не бачить необхідності у створенні такого вищого органу.

"Не секрет, що експорт здійснюється комерційними структурами, що в Росії, що в Україну, що в Казахстані. Державна структура не займає домінуючого положення. Мова йде, насамперед, про позиціонування з точки зору правил, встановлених державою для комерційних компаній на своїх територіях ", - зазначив він.


Новини України
Останні новини