Компанія "АПК-Інвест" визнана лідером в Україну за поголів'ям та обсягом вирощування свиней - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "АПК-Інвест" визнана лідером в Україну за поголів'ям та обсягом вирощування свиней

Компанія "АПК-Інвест" визнана лідером в Україні серед компаній з найбільшим поголів'ям свиней і за обсягом вирощування свиней, згідно з рейтингом журналу "ТОП-100 Рейтинг кращих компаній України". Як йдеться у повідомленні, рейтинг проводився за участю професійних учасників ринку (асоціацій, незалежних громадських організацій) і топ-менеджерів провідних компаній України.

Серед компаній з найбільшим поголів'ям свиней "АПК-Інвест" займає 14% всього ринку. На перше місце за обсягами вирощування свиней компанія вийшла з часткою ринку 5%. Варто відзначити, що за даними рейтингу, до п'ятірки лідерів за кількістю свиней також входять: Агропромислова компанія (частка ринку - 7,5%), компанія "Данюша" - 4,3%, Бахмутський Аграрний Союз - 3,6%, Агрокомбінат " Калита "- 3%.

Довідка: ПАТ "АПК-Інвест" реалізує найбільший інноваційний проект в агропромисловому секторі економіки України. У рамках вертикально-інтегрованого підприємства компанія здійснює повний замкнутий цикл виробництва охолодженої свинини - від вирощування зернових і виробництва комбікормів до тваринництва, м'ясопереробки і реалізації готової продукції. У 2011 р. в рамках існуючих напрямків почався розвиток нових бізнес-проектів.

"АПК-Інвест" володіє виробничими потужностями в Красноармійському та Костянтинівському районах Донецької області і є національним лідером промислового виробництва свинини. Основним акціонером "АПК-Інвест" через компанію "Укрінвест" є Б. Колесніков. На споживчому ринку компанія "АПК-Інвест" представлена ​​продукцією ТМ "М'ясна весна" і "Колбаспіщепром".


Новини України
Останні новини