Україна спільно з ЄС боротиметься з АЧС - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна спільно з ЄС боротиметься з АЧС

Україна спільно з ЄС боротиметься з АЧС

Україна і Європейський союз відпрацюють спільні заходи з протидії африканської чуми свиней ...

Про це повідомив журналістам міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк після зустрічі з комісаром ЄС з питань сільського господарства та сільського розвитку Дачіаном Чіолошом 6 грудня у Брюсселі.

"Важливе питання ми підняли - щодо загрози африканської чуми свиней, яка може загрожувати нам з боку Російської Федерації. Будуть відпрацьовані спільні заходи ", - сказав український міністр.

Він зазначив, що єдиний спосіб боротьби з африканською чумою свиней - це своєчасна профілактика.

"Висновок один: якщо вірус потрапив на територію, практично всіх свиней потрібно спалити ... На сьогоднішній день Російська Федерація тисячами, сотнями утилізує поголів'я свиней ", - сказав М. Присяжнюк.

За його словами, африканська чума передається як через м'ясо свинини, так і через зернові, переміщені з територій, уражених африканською чумою.

"Ми почали роботу з Єврокомісією, як зробити зону контролю, щоб уникнути і припинити поширення на нашу територію і на європейську цієї хвороби.

Потрібно посилити контроль за пересиланням м'яса, за пересуванням зернових і переміщенням диких кабанів ", - зазначив український міністр.


Новини України
Останні новини