У 2012 р. буде спрощена схема держпідтримки с / г виробників - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2012 р. буде спрощена схема держпідтримки с / г виробників

У 2012 р. буде спрощена схема державної підтримки сільгоспвиробників. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк 8 грудня 2011, на III Міжнародній конференції "Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2012 року".

Н. Присяжнюк зазначив, що наступного року держава спрямує свої зусилля на розвиток фермерських та особистих господарств. "Ми паралельно будемо підтримувати і сімейні ферми, і фермерство, і індустріальне виробництво. При бажанні наростити обсяги валової продукції ми не повинні забувати про нашому головному ресурсі - сільській громаді", - зазначив міністр.

Н. Присяжнюк повідомив, що наступного року міністерство запропонує новий підхід до ефективного використання коштів держпідтримки сільгоспвиробників. "За цим підходом, на одну бюджетну гривню ми повинні отримати 4 грн. Залучених інвестицій. Таким чином, будуть спрощені бюрократичні схеми і буде стимулюватися залучення інвестицій", - поінформував міністр.

Відзначається, що пріоритетним завданням для міністерства у наступному році стане збільшення інвестиційної привабливості українського агросектору та закріплення та посилення позицій України на зовнішніх продовольчих ринках, причому як на традиційних ринках Євросоюзу, так і тих країн, населення яких швидко зростає, - країн Африки і Азії.


Новини України
Останні новини