Обсяги залучення кредитів підприємствами АПК зросли у 1,5 рази - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Обсяги залучення кредитів підприємствами АПК зросли у 1,5 рази

Зростання обсягів інвестицій у агропромисловий комплекс України та збільшення надходжень з галузі до зведеного бюджету у 2011 році дозволили знизити кредитні процентні ставки для агропідприємств на 6%, що збільшило обсяги залучення кредитів у 1,5 рази. Про це у ході прес-конференції «Підсумки роботи аграрної галузі у 2011 році» повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«У цьому році надходження податків та зборів збільшилися на 20%, що в цілому склало 33 млрд. грн. наповнення зведеного бюджету від підприємств галузі. Зросли також і обсяги інвестицій в основний капітал. В цьому році в АПК залучено майже 19 млрд. грн., а це 14% від загального обсягу інвестицій в економіку України. Окрім того, збільшуються й обсяги іноземних капіталовкладень», - зазначив Микола Присяжнюк.

Основним регулятором стабілізації ситуації на внутрішньому продовольчому ринку країни є Аграрний фонд. Так, на початок грудня йому було спрямовано 3,7 млрд. грн. на формування державного інтервенційного фонду.

«Завдяки державним інтервенціям борошна переробка зерна та постачання його в регіони буде відбуватися за фіксованими цінами, тому вартість хліба соціальних сортів є і буде залишатися стабільною», - запевнив Міністр.

Державним бюджетом у 2011 році Мінагропроду передбачено 17,6 млрд. грн., які своєчасно і у повному обсязі виділяються Держказначейством на потреби галузі.

«На сьогодні казначейством виділено майже 12,6 млрд. грн., у тому числі 8,5 млрд. грн. на підтримку підприємств агропромислового комплексу», - зазначив очільник Мінагропроду.

Прес-служба


Новини України
Останні новини