Danone має намір побудувати молочну ферму в Дніпропетровській обл. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Danone має намір побудувати молочну ферму в Дніпропетровській обл.

Danone має намір побудувати молочну ферму в Дніпропетровській обл.

Дочірня компанія харчової групи Danone (Франція) компанія "Danone України" має намір побудувати кооперативну навчальну молочну ферму в Покровському районі Дніпропетровської області до 2013 року.

Про це повідомив журналістам у Дніпропетровську генеральний директор "Danone України" Даріо Маркетті.

Проект буде фінансуватися за рахунок коштів фонду "Danone екосистем" за участю фонду "Хейфер Інтернешнл" (США) і Канадського Агентства Міжнародного розвитку.

Першу чергу ферми планується здати в експлуатацію в травні 2012 року, другу - до листопада 2012 року.

Зараз для культивації землі, вирощування нетелей (молодих корів) для поповнення молочного стада, заготівлі силосу, сіна, концентрованих кормів ведеться закупівля обладнання - сілосопаковальной машини, комбайнів, 5 тракторів, косарок.

Для ферми ангарного типу також буде закуплено 120 корів.

Вартість проекту - 1,5 млн євро.

За даними Дніпропетровської облради, на базі навчальної ферми будуть проводитися тренінги для дрібних сільгоспвиробників Дніпропетровської області з ефективного виробництва якісного молока та інших методів господарювання.

Як повідомлялося раніше, "Danone України" до 2012 року планує інвестувати 1 млн євро на підтримку і розвиток дрібних сільськогосподарських виробників Україні для розвитку сировинної бази заводу "Danone Дніпро".


Новини України
Останні новини