Тепла зима призводить до масової псування овочів - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Тепла зима призводить до масової псування овочів

Тепла зима призводить до масової псування овочів

За інформацією «Агроогляд: овочі та фрукти», виробники і підприємці докладають величезних зусиль, щоб зберегти овочі і картоплю, в надії на більш високі ціни у другій половині зими і навесні. Однак тепла погода, що зберігається на більшій частині території країни, призводить до масової псування знаходяться на зберіганні овочів і картоплі, тому що не всі учасники ринку мають в своєму розпорядженні сучасні сховища, обладнані системами охолодження.

Зокрема, вже зараз на ринок починають надходити партії проростає лука, який продається за викидними цінами, оскільки власники цієї продукції розуміють, що вже через кілька тижнів цей лук доведеться утилізувати, а на утилізацію також потрібні чималі кошти.

На жаль, синоптики не прогнозують поки істотних змін погоди в найближчі 7-10 днів. На більшій частині території країни температура повітря буде зберігатися в межах 5-10 градусів тепла, а вночі тільки зрідка, і переважно в західних регіонах, буде опускатися до 0 градусів. У такій ситуації проблема розвитку гнилей та хвороб в що знаходяться на зберіганні овочах і картоплі буде тільки посилюватися.


Новини України
Останні новини