Ставки за кредитами для аграріїв підвищені - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Ставки за кредитами для аграріїв підвищені

Ставки за кредитами для аграріїв підвищені

За інформацією, що надходить експертам "Агроогляд: овочі та фрукти" від клієнтів, українські банки різко підвищили ставки по кредитах у гривні. Причому підвищення торкнулося не тільки нових, але і виданих раніше кредитів і поточних кредитних ліній, т.к. банки завжди залишають за собою таке право.

За інформацією наших клієнтів, процентна ставка була підвищена до 30-40% річних, що фінансисти пов'язують з проблемами з ліквідністю українських банків і очікуваннями девальвації гривні. Крім того, в деяких випадках банки взагалі відмовляються видавати кредити, посилаючись на відсутність грошей.

"Проблеми в банківському секторі економіки можуть надати дуже серйозний негативний вплив на плодоовочевий ринок, який зараз переживає нелегкі часи у зв'язку з вкрай низькими цінами на традиційні овочі і картоплю, - говорить Тетяна Гетьман, керівник проекту" Агроогляд: овочі та фрукти ". - навесні 2012 р. багато овочівники і картоплярі, які вже понесли збитки в цьому році, у разі відсутності доступу до кредитних ресурсів просто не зможуть приступити до посівної, що загрожує дефіцитом овочів і картоплі в наступному сезоні ".

Крім того, внаслідок ізмнененій в банківській сфері під загрозою зриву опинилися інвестиційні проекти з розширення сучасних потужностей для зберігання, доробки та переробки плодоовочевої продукції.


Новини України
Останні новини