У найближчі 2 роки Україні перестане імпортувати м'ясну продукцію - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У найближчі 2 роки Україні перестане імпортувати м'ясну продукцію

У найближчі 2 роки Україні перестане імпортувати м'ясну продукцію

Перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв пpогнозірует припинення імпорту м'яса до 2014 року. Про це він повідомив на прес-конференції.

"У найближчі 2 роки перестанемо завозити м'ясну продукцію", - сказав він. Він підкреслив, що скорочення імпорту сільгосппродукції, і в першу чергу м'яса, є одним з пріоритетом державної політики.

Клюєв додав, що здійснити подібний прогноз допоможе ряд заходів з підтримки вітчизняних виробників м'яса - компенсація відсотків за кредитами для реалізаторів проектів з будівництва великих тваринницьких ферм, сприяння отриманню кредитних ресурсів галуззю.

Перший віце-прем'єр-міністр додав, що іншим важливим пріоритетом держави у розвитку сільського господарства є стимулювання вирощування зернових культур з метою збільшення експорту даної продукції.

Клюєв зазначив, що, в разі успішної реалізації урядових програм, очікується одержання до 2015 року врожаю зернових у розмірі 80 мільйона тонн.

Як повідомлялося, раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі ініціювало продовження ліцензування імпорту м'яса птиці, сала і засобів захисту та регуляторів росту рослин на 2012 рік. У 2011 році Кабмін ввів ліцензування імпорту м'яса птиці, сала і засобів захисту рослин, в 2010 році ліцензування імпорту м'яса і м'ясних субпродуктів було скасовано.


Новини України
Останні новини