Україна має великий потенціал на світовому ринку яєць - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна має великий потенціал на світовому ринку яєць

Україна має великий потенціал на світовому ринку яєць

Україна недостатньо використовує свій потенціал на світовому ринку постачальників яєць.

Про це в інтерв'ю УНІАН сказав професор департаменту епідеміології і громадського здоров'я Університету Луїзіани (США) доктор Саймона Шейн. Якщо за обсягами виробництва Україна посідає 9 місце (913 тис. тонн у 2010 році), то за обсягами експорту - лише 18-е (близько 20 тис. тонн).

«Вам слід активніше користуватися своїми перевагами: низькою вартістю кормів і високими технологіями. Адже на ринку яйця диференціація продукції є мінімальною. А ціна є головним маркетинговим фактором. Отже, чим нижче собівартість - то більше конкурентоспроможність », - зазначив професор.

За його словами, для подальшої експансії Україна не існує ніяких унікальних чи специфічних обмежень, крім транспортної інфраструктури.

«Чинники, які підвищать конкурентоспроможність галузі виробництва яйця, - це наявність зернових і рослинних білків для підтримання конкурентоспроможних цін, співпраця з урядом в раціональних та науково-обгрунтованих програмах боротьби із захворюваннями, державна підтримка для просування експорту, єдині стандарти якості та безпеки продукції для підтримки сприятливого іміджу яєчної галузі та її продукції на експортних ринках », - сказав Саймон Шейн.


Новини України
Останні новини