У Україні передбачається створення інспекції, яка контролюватиме якість грунту - Госземагентство - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Україні передбачається створення інспекції, яка контролюватиме якість грунту - Госземагентство

До кінця 2011 р. Госземагентство України запланувало розробити ряд важливих законів. Про це сказав замглава відомства Микола Калюжний, передає прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.

 

Згідно з «дорожньою картою» земельної реформи головний документ, який забезпечує прозорість земельного фонду, - Закон «Про державний земельний кадастр», який вже прийнятий. Закон «Про ринок земель» запланований до розгляду в першому читанні у вересні.

За словами чиновника, наступний на черзі документ для опрацювання - проект закону, який забезпечить врегулювання процедури розмежування земель державної і комунальної власності, який істотно спростить її. На даний момент ця «земельна процедура» виконана в Україні на 0,6%. «У новій редакції закону не передбачено державного акту на право комунальної власності на землю.У економічному обгрунтуванні закону зроблені розрахунки, що загальна вартість цього вигляду робіт зменшиться в 4 рази - з 2,5 млрд. грн. до 600 млн.», - повідомив М.Калюжний.

У серпні Госземагентство має намір внести на розгляд Верховної Ради проект документа про спрощення процедури встановлення кордонів населених пунктів. В цілому по Україні цей показник складає близько 65%.

Крім того, замглави відомства повідомив, що в кінці 2011 р. по планах Госземагентства планується розгляд закону про родючість грунтів, вже прошедшего перше читання. Документом, зокрема, передбачено створення спеціальної інспекції, яка контролюватиме якість грунту, і визначені штрафні санкції за незбереження родючості грунтів.

http://www.apk-inform.com/


Новини України
Останні новини