Україна підписала з Туреччиною угоди про співпрацю в галузі рослинництва та рибного господарства - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна підписала з Туреччиною угоди про співпрацю в галузі рослинництва та рибного господарства

Сьогодні в Анкарі Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк та Міністр сільського господарства Туреччини Мехмет Мехді Екер підписали Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин, а також рибного господарства.

Як зазначив Микола Присяжнюк, Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин забезпечить взаємний обмін інформацією, документацією, результатами досягнень з питань фітосанітарії як технічного, так і стратегічного рівня, зміцнить всебічне співробітництво між країнами в сфері карантину та захисту рослин на принципах суверенної рівності та взаємоповаги.

Водночас, за словами Міністра, Угода про співробітництво в галузі рибного господарства дозволить законодавчо закріпити і розширити співробітництво між державами в галузі аквакультури.

«Закріплення співробітництва наших країн цією угодою сприятиме розвитку інфраструктури рибного господарства, зокрема, в Чорному морі, проведенню спільних наукових досліджень з оцінки стану живих ресурсів і природного життя в Чорному морі», − додав очільник Мінагрополітики. Для реалізації таких завдань буде спеціально заснований спільний комітет з рибного господарства, функціями якого буде конкретизація напрямів співробітництва, здійснення заходів із вирішення спорів, які можуть виникнути під час співробітництва тощо.


Новини України
Останні новини