Обмеження на постачання української м'ясо-молочної продукції в країни ЄС скасовані - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Обмеження на постачання української м'ясо-молочної продукції в країни ЄС скасовані

Обмеження на постачання української м'ясо-молочної продукції в країни ЄС скасовані

Російські наглядові органи дозволили п'яти українським м'ясо-молочним підприємствам ввозити їх продукцію на територію країн Митного союзу (Росія, Білорусь і Казахстан).

«Скасовані обмеження на постачання продукції в країни Митного союзу п'яти українським підприємствам - ВО« Моліс », компанія« Зевс ЛТД », м'ясокомбінат« Зоря », Білоцерківський молочний комбінат і Конотопм'ясо, - сказано в повідомленні Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Дозвіл було отримано після переговорів представників уповноважених в області ветеринарії органів держав-членів Митного союзу і Україні.

Іншим теж «світить добро»

Обмеження на ввезення продукції цих виробників були введені Федеральною службою з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії після проведеної в червні 2011 російськими та казахстанськими фахівцями, перевірки.

Крім того, іноземні фахівці сумнівалися тоді в обгрунтованості гарантій від виробників про відповідність цих підприємств ветеринарно-санітарним вимогам і нормам Митного союзу.

Крім того, найближчим часом будуть проаналізовані і, можливо, зняті інші чинні обмеження на ввезення українських товарів на територію Митного союзу. Як відомо, у липні країни Митного союзу тимчасово обмежили ввезення продукції 28 українських підприємств, що виробляють продукцію тваринного походження.

Спільні інспекції

Учасники переговорів також домовилися розглянути можливість застосування єдиного підходу в оцінці та атестації підприємств третіх країн, які постачають свою продукцію на територію Митного союзу і Україною, а також єдиного підходу у введенні обмежень на поставки до Митного союзу і Україною товарів, виготовлених з порушенням ветеринарно-санітарних вимог і норм держав-учасників.


Новини України
Останні новини