Компанія "АПК-Інвест" на 25% збільшила потужності м'ясокомбінату - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "АПК-Інвест" на 25% збільшила потужності м'ясокомбінату

Як стало відомо компанії "ПроАгро", холдинг "АПК-Інвест" розширює виробничі потужності м'ясокомбінату до 200 т м'ясопродуктів на добу. Як відзначають в прес-службі, це пов'язано зі зростанням попиту на продукцію ТМ "М'ясна весна" і ТМ "Колбаспіщепром".

Збільшення відбулося, в першу чергу, за рахунок модернізації лінії забою до 160 голів на годину (потужності лінії збільшені більш ніж на третину), і підвищення продуктивності персоналу відділення забою та первинної обробки.

Поступове збільшення потужностей м'ясокомбінату (серпень 2011 р. - введення в експлуатацію кишкового цеху, листопад 2011 р. - збільшення потужностей холодильника, грудень 2011 р. - розширення лінії забою) - здійснюється в рамках реалізації стратегічного плану розвитку компанії, який передбачає вихід всіх підприємств на повну потужність до 2015 р., і дозволить закріпити лідируючі позиції на м'ясному ринку України. Інвестиції в напрямок м'ясопереробки на сьогоднішній день складають близько 300 млн. грн., До 2015 р. цей показник збільшиться до 600 млн. грн.

Довідка: потужності м'ясокомбінату "АПК-Інвест" дозволяють здійснювати повний цикл виробництва м'ясної продукції від забою до відвантаження готової продукції. Виробництво включає: відділення передзабійного утримання тварин, відділення забою та первинної обробки, відділення обвалки, жиловки, виробництва напівфабрикатів, і упаковки; цех з виробництва ковбасних виробів, холодильник, відділення, зберігання та експедирування готової продукції, а також цех по виробництву натуральної оболонки.

На сьогоднішній день виробничі активи компанії зосереджені в Донецькій області: земельний фонд - 20 000 га; комбікормовий завод потужністю 200 000 т комбікормів в рік; елеваторна група на зберігання 78 000 т; тваринницький комплекс, розрахований на відгодівлю до 300 000 голів на рік.


Новини України
Останні новини