Держземагентство України пропонує збільшити максимальну площу оренди землі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Держземагентство України пропонує збільшити максимальну площу оренди землі

Державне агентство земельних ресурсів України пропонує збільшити максимальну площу оренди сільськогосподарської землі однією юридичною чи фізичною особою до 35% в межах одного району. Про це повідомив 28 грудня 2011 р. на прес-конференції в Києві заступник голови Держземагентства Н. Калюжний.

"Є пропозиція, щоб взагалі виключити цю норму, щоб не було ніяких обмежень, але є антимонопольне законодавство, і тому ми запропонували 35% в одному районі - максимально для земель сільськогосподарського призначення в одних руках", - повідомив М. Калюжний.

За його словами, в законопроекті "Про ринок земель", який прийнятий у першому читанні, обмеження на площу с / г землі в оренді одного фермерського господарства, юридичної або фізичної особи, встановлено на рівні 6 тис. га. "Сподіваємося, що ця норма буде переглянута", - зазначив М. Калюжний.

Як повідомлялося, 9 грудня 2011 Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону "Про ринок земель". Найближчим часом парламент планує розглянути законопроект у другому читанні. Документ передбачає жорсткі обмеження щодо можливості купівлі землі (не більше 100 га в одні руки, причому без можливості покупки землі юридичними особами), а також оренди (не більше 6 тис. га в межах району).


Новини України
Останні новини