Компанія "Аполло" відкрила в Чернівцях молокопереробний завод - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Аполло" відкрила в Чернівцях молокопереробний завод

Як пише УНІАН, 28 грудня 2011 р. у Чернівцях підприємство "Аполло" відкрило молокопереробний завод.

"Чернівецька область була єдиною в Україні, яка не мала такого підприємства, і сьогодні я виконую свою обіцянку, що молокозавод на Буковині запрацює в 2011 р.", - сказав голова ОДА М. Папієв.

У 2011 р. завдяки інвестиціям ТОВ "Аполло" в розмірі понад 15 млн. грн. було придбано нове сучасне обладнання, проведена модернізація існуючих цехів. Потужність підприємства становить 50 т за зміну і, таким чином, завод може переробити все молоко, яке виробляють агроформування області.

"Підприємство буде працювати стабільно і ефективно тільки тоді, коли в області будуть сучасні молочні ферми. Якщо новий молокозавод буде орієнтуватися тільки на закупівлю сировини у населення, його продукція та її якість не зможуть конкурувати з іншими виробниками, які вже тривалий час закуповують молоко у буковинців ", - підкреслив губернатор. Саме тому, за його словами, на колегії ОДА було прийнято рішення - і всі голови райдержадміністрацій отримали відповідне доручення - протягом наступного року в усіх районах Буковини створити сучасні молокоферми на 2 тис. корів кожна.

Довідка УНІАН. Загальна площа території підприємства - майже 3 тис. кв. м. Тут розташовані цехи приймання молока, виготовлення твердого сичужного сиру, масла та сметани, розливу готової продукції, апаратний цех, відділення приготування миючих розчинів, камери схову і дозрівання, морозильна і коптильні камери, компресорна і механічна майстерні, хімічна мікробіологічна лабораторія, санітарно- побутові та офісні приміщення.

Стратегія підприємства полягає у виробництві молочної продукції високої якості, розробці та освоєнні нових її видів, заснованих на нових оригінальних рецептурах і власних технологіях.

ТОВ "Аполло" - багатопрофільне підприємство, головний офіс якого розташований у Києві, а філії в Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Севастополі та Чернівцях. До складу ТОВ входять фармацевтичний департамент (мережа аптек), лікувально-діагностичний центр, швейне виробництво, деревообробний цех, молокопереробний завод у Чернівцях.


Новини України
Останні новини