ПАТ "Хмельницький елеватор" отримало кредит на суму 510 тис. грн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ПАТ "Хмельницький елеватор" отримало кредит на суму 510 тис. грн.

ПАТ "Хмельницький елеватор» отримало транш кредиту на суму 510 тис. грн. від ПАТ "Інг Банк Україна" (Київ). Кредит отримано для поповнення оборотних коштів товариства. Процентна ставка - плаваюча, становить 1,5% і ставка Libor для відповідного розрахункового періоду (на дату подання інформації процентна ставка становить 1,65%). Термін кредитування становить 36 місяців.


Забезпечення кредиту здійснюється акредитивом "стенбай", випущеним ING Bank NV Нідерланди, на користь кредитора на повну суму зобов'язань компанії за договором.

Дата відкриття кредитної лінії - 20 липня 2010 р., дата закриття кредитної лінії - 29 квітня 2013

Вартість чистих активів товариства, розрахованих на 1 січня 2011 р. складає 19,15 млн. грн.

ПАТ "Хмельницький елеватор" - одне з найбільших підприємств по зберіганню зернових культур у Вінницькій області. Потужність елеватора - близько 100 тис. т. зернових.

Основним акціонером товариства є компанія "Альфред С. Топфер Інтернешенал" 84,33% акцій, яка тільки протягом 3 останніх років інвестувала в модернізацію виробництва та придбання нового обладнання більше 30 млн. грн.

Так, наприклад, в 2011 р. введено в дію новий сушильно-складський комплекс на 20 тис. т. зернових, який оснащений найсучаснішим європейським обладнанням, повністю автоматизований і має необхідні системи для захисту навколишнього середовища.


Новини України
Останні новини