У 2012 р. в Криму виробники хліба не будуть підвищувати ціни - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2012 р. в Криму виробники хліба не будуть підвищувати ціни

Кримські виробники хліба погодилися не підвищувати ціни в 2012 р. У наступному році планується продовжити дію меморандуму взаєморозуміння між Радою міністрів Криму та виробниками хліба, пише ІА "е-Крим".

За даними інформаційного управління Ради міністрів Криму, в документі були визначені щомісячні обсяги виробництва хліба масових сортів в обсязі 700 т. У зв'язку з тим, що термін дії меморандуму закінчується 31 грудня ц.р., Міністерство економічного розвитку і торгівлі Криму виступило з ініціативою продовжити його на 2012 р., збільшивши число учасників за рахунок основних виробників хліба і хлібобулочних виробів, що реалізують свою продукцію в роздрібній торговельній мережі. Аналогічні меморандуми будуть укладені також на регіональному рівні.

Підприємства-виробники хліба висловили готовність підтримати пропозицію щодо продовження терміну дії меморандуму.

Як повідомлялося, в листопаді ц.р. влада оголосила, що підприємство "Кримхліб" не має наміру підвищувати ціну на свою продукцію в першому і на початку другого кварталу наступного року.

У липні 2011 р. Радмін і "Кримхліб" підписали меморандум взаєморозуміння. Відповідно до документа, "Кримхліб" узяв на себе зобов'язання до кінця 2011 р. зберігати діючі станом на 1 квітня ціни на хліб масових сортів, а також забезпечувати виробництво сортів цього хліба в певних обсягах.


Новини України
Останні новини