У Миколаївському МТП завершено будівництво зернового терміналу компанії "Bunge" - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Миколаївському МТП завершено будівництво зернового терміналу компанії "Bunge"

На території ДП "Миколаївський морський торговельний порт" завершена реалізація одного з найбільших інвестиційних проектів області - перевантажувального зернового терміналу американської компанії "Bunge". Вона входить в трійку найпотужніших світових зернотрейдерів. Обсяги складів становлять 140 тис. т одноразового зберігання зерна. Планова річна потужність - 4 млн. т вантажів. Загальна вартість проекту - близько $ 100 млн., повідомляє ІА "Укрінформ".

За словами голови правління Миколаївської обласної громадської організації "Дніпро-Бузька асоціація морського бізнесу" В. Капацини, цьому терміналу немає аналогів в Україні за рівнем автоматизації і комп'ютеризації. "Але найбільш відрадно те, що даний проект буде мати подальший розвиток. На принципах державно-приватного співробітництва в Миколаївському морпорту будуть створені додаткові потужності. Компанія" Bunge ", враховуючи позитивний досвід співпраці, протягом найближчих років планує побудувати тут цілий кластер, зокрема , мова йде про потужності з переробки насіння соняшнику і перевалки наливних вантажів. І це не дивно, адже логістика агроринку України відносно Миколаєва найбільш оптимальна навіть у порівнянні з портами великий Одеси ", - упевнений В. Капацина.

Компанія Bunge Limited (ТМ "Олейна") є провідним експортером зерна в Україну. Їй належить контрольний пакет Дніпропетровського олійноекстракційного заводу, елеватори в Криму і в Одеській, Дніпропетровській, Кіровоградській областях.


Новини України
Останні новини