У Криму хочуть створити електронну біржу для продажу с / г продукції - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Криму хочуть створити електронну біржу для продажу с / г продукції

Міністерство аграрної політики і продовольства Криму включило в програму розвитку аграрного сектора Криму на 2012-2013 рр.. створення електронної торгової біржі для сільгоспвиробників. Про це на засіданні постійної комісії Верховної Ради Криму з бюджетної, економічної та інвестиційної політики повідомив міністр аграрної політики і продовольства Криму В. Кравець.

"Створення веб-порталу" Агросектор XXI століття "- 115 тис. грн., Створення електронної торгової біржі - 595 тис. грн. Це потрібно для того, щоб кожен споживач сільгосппродукції міг увійти на цей портал і укласти договір на покупку тієї чи іншої продукції ", - пояснив В. Кравець.

У свою чергу, голова комісії В. Нахлупін відзначив, що для продажу сільгосппродукції можна скористатися існуючою російською біржею. "У нас є пропозиція від самої потужної біржі Східної Європи - Російської торгової системи - створити тут торговельний майданчик. Вісімдесят п'ять відсотків казахського, я підкреслюю, зерна, реалізується через Російську торговельну систему. Вони запрошують нас другий рік", - поінформував В. Нахлупін.


Новини України
Останні новини