Україна збільшить перехідні запаси пшениці на 3 млн т - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна збільшить перехідні запаси пшениці на 3 млн т

Україна збільшить перехідні запаси пшениці на 3 млн т - до 5,4 млн т через можливе низького врожаю в 2012 р., повідомляє прес-служба уряду країни. "Таким чином, перехідні запаси всіх зернових культур можуть скласти 9,1 млн т", - йдеться в повідомленні.

За даними Міністерства аграрної політики і продовольства, в поточному маркетинговому році обсяги виробництва зернових культур оцінюються на рівні 56400000 т, з них пшениці - 22,4 млн т, з якої 13,5 млн т - продовольча. Очікується, що пропозиція зерна на внутрішньому ринку перевищила 62 млн т при потребі внутрішнього споживання зерна в 26,7 млн ​​т.

"Ситуація зі станом посівів озимих зернових культур, зокрема пшениці, викликає занепокоєння, адже через несприятливі метеорологічні умови втрати озимих можуть бути на площі в 2 млн га. Тому при подальшому критичний розвиток ситуації зі станом посівів урожай озимої пшениці в 2012 р. може скласти від 12 до 16 млн т, з якої продовольчої пшениці - 6-8 млн т ", - йдеться в повідомленні. Однак навіть при такому врожаї в 2012 р. запаси пшениці будуть достатніми для забезпечення внутрішніх потреб. При цьому очікується формування надлишків зерна, яке буде поставлено на експорт.


Новини України
Останні новини