Україна збільшить перехідні запаси пшениці до 5,4 млн. т - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна збільшить перехідні запаси пшениці до 5,4 млн. т

Україна збільшить перехідні запаси пшениці на 3 млн. т - до 5,4 млн. т - з-за можливого низького врожаю в 2012 р., повідомляє прес-служба уряду країни. "Таким чином, перехідні запаси всіх зернових культур можуть скласти 9,1 млн. т", - йдеться в повідомленні.

За даними українського Міністерства аграрної політики і продовольства, в поточному маркетинговому році обсяги виробництва зернових культур оцінюються на рівні 56,4 млн. т, з них пшениці - 22,4 млн. т, з якої 13,5 млн. т - продовольча. Очікується, що пропозиція зерна на внутрішньому ринку перевищить 62 млн. т при потребі внутрішнього споживання зерна в 26,7 млн. т.

"Ситуація зі станом посівів озимих зернових культур, зокрема пшениці, викликає занепокоєння, адже через несприятливі метеорологічні умови втрати озимих можуть бути на площі в 2 млн. га. Тому при подальшому критичний розвиток ситуації зі станом посівів урожай озимої пшениці в 2012 р . може скласти від 12 до 16 млн. т, з якої продовольчої пшениці - 6-8 млн. т ", - йдеться в повідомленні. Однак, навіть при такому врожаї в 2012 р. запаси пшениці будуть достатніми для забезпечення внутрішніх потреб. При цьому очікується формування надлишків зерна, які будуть поставлені на експорт.


Новини України
Останні новини