Україна: ціни на оптових ринках сільгосппродукції будуть на 30-35% нижче існуючих - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна: ціни на оптових ринках сільгосппродукції будуть на 30-35% нижче існуючих

На 23 липня 2011 ціни на Київському оптовому ринку сільгосппродукції (ОРСП) "Столичний", який розпочав роботу 15 липня ц.р., значно нижче, ніж в інших закладах торговельної мережі. Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Для прикладу, ціни так званого борщового набору (цифри надані дирекцією ОРСП "Столичний" і Головним управлінням внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення КМДА).

Вартість буряків на "Столичному" складає 1,8 грн. / кг (на інших київських ринках - від 2 до 6 грн. / кг, на ярмарках - від 2 до 5 грн. / кг, в супермаркетах - від 3 до 5 грн. / кг).

Картоплі - 1,7 грн. / кг (на інших ринках - від 5 до 8 грн. / кг, на ярмарках - від 3 до 6 грн. / кг, в супермаркетах - від 4 до 8 грн. / кг).

Моркви - 3,5 грн. / кг (на інших ринках - від 4 до 8 грн. / кг, на ярмарках - від 3 до 7 грн. / кг, в супермаркетах - від 4 до 9 грн. / кг).

Капусти - 0,6 грн. / кг (на інших ринках - від 1 до 4 грн. / кг, на ярмарках і супермаркетах - від 1 до 2,5 грн. / кг).

Помідорів - 2 грн. / кг (на інших ринках та ярмарках - від 5 до 10 грн. / кг, в супермаркетах - від 5,5 до 11 грн. / кг).

Лука - 2,7 грн. / кг (на інших ринках - від 3,5 до 7 грн. / кг, на ярмарках - від 3 до 6 грн. / кг, в супермаркетах - від 4 до 7,5 грн. / кг ).

Варто відзначити, що ринок "Столичний" введений в експлуатацію відповідно до Закону України "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції" та на виконання Державної цільової програми створення оптових ринків агропродукції. У 2010 р. МінАПіП провело конкурси з акредитації ринків на отримання ними статусу "оптового ринку сільськогосподарської продукції".

Як повідомлялося, на сьогоднішній день в Україні триває будівництво таких ринків у п'яти областях: Київській, Львівській, Донецькій, Харківській та Запорізькій. У МінАПіП очікують, що на цих ринках ціни будуть в середньому на 30-35% нижче існуючих.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини