Микола Присяжнюк: Україна використає досвід Угорщини у створенні автоматизованої системи ведення держземкадастру. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Микола Присяжнюк: Україна використає досвід Угорщини у створенні автоматизованої системи ведення держземкадастру.
Курсы НБУ на сегодня

Микола Присяжнюк: Україна використає досвід Угорщини у створенні автоматизованої системи ведення держземкадастру.

Досвід Угорщини, яка має одну із найдосконаліших у Європі систем обліку та управління земельними ресурсами, буде використано при формуванні автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру в Україні. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, голова Українсько-угорської міжурядової спільної комісії з питань економічного співробітництва, який перебував в Угорщині з робочим візитом, передає власний кореспондент УКРІНФОРМу.

Угорщина є єдиною з-поміж колишніх соцкраїн, де на основі сучасної інфраструктури функціонує уніфікована інтегральна система обліку, впорядкування, використання, захисту та управління земельними ресурсами. У земельних управліннях з 2003 року на основі даних земельних карт діє Всеугорська комп'ютеризована система земельного кадастру, що дозволяє генерувати, опрацьовувати та оновлювати величезну кількість даних земельних ресурсів, надавати комплексні послуги у сфері земельного адміністрування. З 1 червня 2011 року будь-хто відповідну інформацію з бази даних земельного управління може отримувати у режимі он-лайн цілодобово.

Як повідомив власному кореспондентові агентства Микола Присяжнюк, цей досвід Угорщини буде використаний у ході реалізації Закону України "Про державний земельний кадастр" і створенні автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру в Україні, що виступатиме основою гарантування державою прав власності на землю. За словами Міністра, вже на початку серпня група угорських фахівців прибуде в Україну, щоб поділитися досвідом запровадження такої системи.

У Будапешті Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк провів зустрічі з Державним секретарем з адміністративних питань Міністерства регіонального розвитку Угорщини, Державним секретарем з питань зовнішньоекономічної діяльності Міністерства національної економіки Угорської Республіки, керівником земельного відомства Угорщини, а також заступником голови Українсько-угорської міжурядової спільної комісії з питань економічного співробітництва.

Під час перебування Міністра в Угорщині було обговорено широке коло питань українсько-угорського економічного партнерства, підготовки до засідання Українсько-угорської міжурядової спільної комісії з питань економічного співробітництва, яке заплановано провести наприкінці вересня 2011 року.

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини