Шведська компанія "Alpcot Agro" схвалила приєднання до неї Landkom International - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Шведська компанія "Alpcot Agro" схвалила приєднання до неї Landkom International

Акціонери агрокомпанії з активами в Україну Alpcot Agro (Швеція) на зборах 9 січня 2011 схвалили приєднання до неї українського виробника олійних і зернових культур Landkom International шляхом обміну акцій. Про це йдеться в повідомленні Landkom, передає ІА "Українські Новини".

Акціонери Alpcot Agro на позачергових зборах у Стокгольмі затвердили випуск додаткової емісії акцій для проведення операції. Також угода повинна бути затверджена акціонерами Landkom, Антимонопольним комітетом України і Верховним судом острова Мен.

Як повідомлялося раніше, Alpcot Агро заснована в 2006 р., контролює в Росії та Україні 204,6 тис. га, з них в Росії - 188,7 тис. га земель. 2010 р. компанія закінчила із збитком з урахуванням курсової різниці 254,9 млн. шведських крон, що на 4,8% менше, ніж у 2009 р., при цьому валовий дохід від продажів компанії в 2010 р. склав 231,6 млн. шведських крон, що на 29% більше, ніж у 2009 р.

Листопаді 2010-квітень 2011 Landkom International закінчила із чистим прибутком $ 1,11 млн.

Landkom International plc зареєстрована на острові Мен, при цьому є українським виробником сільськогосподарської продукції, в тому числі ріпаку, пшениці, ячменю, кукурудзи та сої, які реалізує через зернотрейдерів на ринках продовольства та біопалива.


Новини України
Останні новини