Холдинг "Молочний альянс" заперечує використання пальмового масла в своїх сирах - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Холдинг "Молочний альянс" заперечує використання пальмового масла в своїх сирах

Як пише ІА "Дело", український холдинг "Молочний альянс" заявляє про відсутність рослинних жирів у виробленій і експортованої ним у Росію продукції.

У повідомленні холдингу говориться: "Ми запевняємо і керівництво українських ветеринарних служб, і пана Г. Онищенко (головний державний санітарний лікар Росії, глава Росспоживнагляду), і російських споживачів у тому, що в продукції підприємств холдингу" Молочний альянс ", що експортується в Росію, ні, не те що б перевищення, а взагалі відсутній будь-який рослинний жир ".

Холдинг зазначає, що з подивом і здивуванням сприйняв заяву Г. Онищенко про погіршення якості сирів, що поставляються до Росії низкою українських підприємств, у тому числі й акціонерним товариством "Пирятинський сирзавод", яке входить до його складу.

Крім того, холдинг здивований згадкою у списку підприємств, що викликають тривогу Росспоживнагляду з приводу перевищення в продукції рослинних жирів, які в принципі свою продукцію до Росії не поставляють.

"Молочний альянс" також висловлює стурбованість тим, що дана заява Росспоживнагляду прозвучала на тлі висловлювання з боку Росії щодо реформування української системи санітарного та ветеринарного контролю.

Як повідомляв агентство, Росспоживнагляд стурбований погіршенням, за його даними, якістю сирної продукції з України.

За повідомленнями ЗМІ, 8 cічня 2011 р. Г. Онищенко заявив, що Росія може обмежити ввезення аграрної продукції з України, оскільки можлива фактична передача ветеринарній службі контролю над сферою харчування, що, на його думку, є неефективною для профілактики інфекційних захворювань.

Довідка: "Молочний альянс" - група компаній, що об'єднує підприємства з виробництва та збуту сирів і цільномолочної продукції, створена в червні 2006 р.

Основними торговими марками холдингу є: "Яготинське", "Молочний шлях", "Здорово" і "Славія".


Новини України
Останні новини