Агрохолдинг "Астарта" має намір залучити кредит у Сітібанку на суму $ 25 млн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Агрохолдинг "Астарта" має намір залучити кредит у Сітібанку на суму $ 25 млн.

Великий український агрохолдинг "Астарта" має намір залучити п'ятирічний кредит у Сітібанку (Київ) на суму $ 25 млн. Офіційне підписання кредитної угоди заплановано на 19 січня 2012 р., повідомляє ІА "ЛігаБізнесІнформ".

Залучені кошти використовувати на фінансування інвестиційної програми холдингу, зокрема продовження реалізації програми енергоефективності на належних Астарті цукрових заводах і придбання нової сучасної сільськогосподарської техніки.

Довідка: компанія "Астарта" - вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг. До його складу входять вісім цукрових заводів у Вінницькій, Хмельницькій, Полтавській та Харківській областях. Потужності її підприємств дозволяють переробляти понад 33 тис. т цукрових буряків на добу.

Основними напрямами діяльності холдингу є виробництва цукру, супутньої продукції, зерна і олійних культур, а також м'яса і молока. Площа землі в обробці становить 240 тис. га.

Компанія "Астарта" в липні - вересні 2011 р. скоротила чистий прибуток у порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. на 3,7% - до 36,78 млн. євро. Виручка компанії за цей період зросла на 37% - до 71,19 млн. євро.

http://www.proagro.com.ua/ 


Новини України
Останні новини