Присяжнюк: За два роки в селах запрацює Інтернет-торгівля - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Присяжнюк: За два роки в селах запрацює Інтернет-торгівля

Реформування аграрного сектору передбачає також запровадження інформаційних технологій у сільських місцевостях. Зокрема, протягом двох років у селах реалізують програму «Інтернет-торгівля». Вона дозволить інформувати сільгоспвиробників, яку кількість і якого виду продукції потребує споживач.

«Сьогодні ми проводимо велику нараду з президією Асоціації сільських і селищних рад, де ми презентуватимемо програму Інтернет-торгівлі. Вона дозволить протягом двох років зв’язати всі села в інформаційне коло. Це робиться для того, щоб сільський голова міг своїй громаді донести, чого і скільки потрібно буде споживачу для наступного маркетингового року, особливо овочів і фруктів», - повідомив міністр.

За словами очільника Мінагрополітики, сьогодні у вигляді городів у сільській місцевості є 3,5 млн гектарів сільгоспземлі.
«Зрозуміло, що на них неможливо розвивати виробництво зернових чи цукрового буряка. Але це та земля, про яку селянин постійно дбає. І наше завдання - щоб на цих землях вирощувалась та кількість овочів і фруктів, яка необхідна для внутрішнього споживача, а також виходу на зовнішні ринки», - зазначив Микола Присяжнюк.

Протягом останнього року Україна суттєво наростила експорт овочів. «Ріст експорту – це ще один сигнал для нарощування виробництва продукції овочівництва», - додав Міністр.

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини