Українські якісні продукти пропонують позначати спеціальної емблемою - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Українські якісні продукти пропонують позначати спеціальної емблемою

Вітчизняні продукти харчування, які виробляються за радянськими гостами, можна буде визначити за спеціальною емблемі. Про це повідомив на прес-конференції С. Орєхов, глава Госпотребінспекціі, пише ІА "ЛІГАБізнесІнформ".

За словами С. Орєхова, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів і Укоопспілка пропонують впровадити в Україну спецмаркіровку для вітчизняних продуктів харчування. Так, спецмаркіровка буде полягати в нанесенні на продукт харчування емблеми зі словами "З турбота про Українське!". Дану емблему зможуть в добровільному порядку наносити ті виробники, продукція яких виготовлена ​​в Україну за ДСТУ і виключно з української сировини. Товари, вироблені за ТУ (технічними умовами, - ред.), Не можуть бути етикетовані даними стікером. "Це повинен бути натуральний і нешкідливий продукт, який відповідає ГОСТам Радянського союзу", - зазначив В. Гончаренко, голова правління Укоопспілки.

"Це пробна акція. Поки в ній задіяні виробники тільки Укоопспілки, і то не всі", - додав В. Гончаренко. Разом з тим, С. Орєхов і В. Гончаренко закликали всіх українських виробників, продукція яких відповідає висунутим вимогам, приєднаються до соціальної акції. Основна її мета, за словами ініціаторів акції, популяризація серед населення продуктів українського виробництва.


Новини України
Останні новини