На можливий пересів озимих культур в держбюджеті України передбачено 20 млн. грн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

На можливий пересів озимих культур в держбюджеті України передбачено 20 млн. грн.

МінАПіП Україна забезпечує оптимальний комплекс заходів щодо стабілізації ситуації з посівами озимих культур. Про це 18 січня 2012 р. в час прес-конференції повідомив міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк, передає прес-служба відомства.

"На сьогодні озимі культури на зерно посіяні на площі 8,4 млн. га, у тому числі пшениця 6,7 млн. га, ячмінь - 1,4 млн. га, жито - 319 тис. га. Крім того, озимий ріпак на зерно посіяно на площі 962 тис. га. Незважаючи на задовільні умови зимівлі і деяке поліпшення посівів озимих зернових культур в грудні, їх стан залишається досить складним ", - поінформував глава МінАПіП.

За словами міністра, зараз на особливий контроль взято підготовка високоякісного насіння і створення додаткових страхових його запасів - для можливого пересіву озимих культур. У держбюджеті на ці цілі передбачено 20 млн. грн.

"За даними регіонів, сходи озимих отримано на площі 7 млн. га - це 83%. З них в доброму та задовільному стані знаходяться 4,7 млн. га або 67%. Найскладніша ситуація в Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській, Херсонській та Харківській областях ", - зазначив М. Присяжнюк.

Також глава МінАПіП підкреслив, що органами управління АПК на місцях спільно з науковими установами триває постійний моніторинг стану посівів озимих, контролюється наявність на внутрішньому ринку мінеральних добрив, пестицидів, техніки, запасних частин, палива контролюється рівень цін на них у постачальників.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини