Мінагрополітики ініціювало відкриття регіонального офісу ФАО в Україні та збільшення кількості своїх представників - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Мінагрополітики ініціювало відкриття регіонального офісу ФАО в Україні та збільшення кількості своїх представників
Курсы НБУ на сегодня

Мінагрополітики ініціювало відкриття регіонального офісу ФАО в Україні та збільшення кількості своїх представників

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, перебуваючи в Берліні на виставці «Зелений тиждень-2012», зустрівся з Генеральним директором Організації ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО) Жозе Граціану да Сільва. Сторони обговорили поглиблення майбутньої співпраці та спільні дії щодо боротьби з голодом і бідністю та забезпечення безпечності та якості продовольства в світі.

«Під час зустрічі з Генеральним директором ФАО ми знайшли взаєморозуміння. Україна підтримує всі ініціативи цієї організації, направлені на боротьбу з голодом, та братиме активну участь у діяльності ФАО. Зокрема, ми візьмемо участь в нараді в Будапешті, на якій буде розглядатись стратегія майбутнього розвитку ФАО, потім у квітні візьмемо участь у зустрічі ФАО в Азербайджані», − зазначив Міністр.

За словами очільника Мінагрополітики, на зустрічі обговорили питання щодо співпраці України з ФАО.

«Україна зацікавлена у розширенні співробітництва з ФАО. Тому ми прагнемо більш активно долучатися до процесів вироблення рішень та забезпечити належний рівень представлення України в Секретаріаті ФАО. Мова йде про збільшення представників ФАО до 6 чоловік. По-друге, буде розглядатись питання відкриття регіонального офісу ФАО на території України», − повідомив Міністр.

Микола Присяжнюк зазначив, що генеральний секретар пообіцяв надати підтримку щодо розробки та фінансування заходів по унеможливленню просування африканської чуми свиней на територію України, оскільки Україна є природним бар’єром між РФ та ЄС.

«Крім того, генсекретар пообіцяв розглянути питання надання нам можливості бути учасниками по виконанню контрактів для забезпечення продуктами харчування тих країн, які цього потребують», - додав очільник Мінагрополітики.

Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини