Мінагрополітики разом із Волинською ОДА вручило аграріям трактори та доїльні апарати - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Мінагрополітики разом із Волинською ОДА вручило аграріям трактори та доїльні апарати

Сьогодні, 24 січня 2012 року, у рамках робочого візиту до Луцька Директор департаменту науково-освітнього забезпечення агропромислового виробництва та розвитку сільських територій Мінагрополітики Ірина Синявська спільно з Директором департаменту тваринництва Мінагрополітики Андрієм Гетею та головами облдержадміністрації й облради нагородила представників одноосібних фермерських господарств та сільських рад, що є переможцями конкурсу серед сільських та селищних голів.

Доїльні апарати отримали кращі одноосібники, які утримують три та більше корів, усього – 21 сімейна ферма. Втім, це не єдині кроки держави назустріч в підтримці сімейних ферм.

Як розповів директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Андрій Гетя, розвиток молочного скотарства у 2012 році залишається пріоритетним для Мінагрополітики, і саме тому сьогоднішнє нагородження є важливим кроком до стимулювання основного виробника галузі – одноосібного господаря.

«Ці доїльні апарати, що сьогодні передано у користування, фінансуються з обласного бюджету. Тому ми вдячні керівництву області, що воно з розумінням поставилося до проблем галузі і своєю підтримкою доповнює ті програми Міністерства, які ми намітила на 2012 рік», – зазначив Андрій Гетя.

Окрім того, сільські ради, які є переможцями конкурсу серед сільських та селищних рад, отримали паспорти на трактори з причіпним інвентарем.

Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини