В Україні завершений сезон виробництва цукру - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В Україні завершений сезон виробництва цукру

Цукрові заводи Україна завершили поточний сезон переробки цукрових буряків та виробництва цукру. Про це повідомив 25 січня 2012 на прес-конференції в Києві голова правління національної асоціації цукровиробників України "Укрцукор" М. Ярчук.

За його словами, нещодавно завершив роботу останній з працювали заводів. "Вироблено 2,33 млн. т цукру при потребі внутрішнього ринку 1,86 млн. т", - сказав він.

За його словами, в поточному сезоні працює 77 цукрових заводів, середній вихід цукру по Україні склав 13,46, що майже на дві одиниці більше минулого року. Він зазначив, що в 2011 р. врожайність цукрових буряків була високою - понад 360 ц / га, і якість цукрової сировини було набагато краще, ніж у минулі роки. При цьому М. Ярчук зазначив, що цінова ситуація, яка складається на ринку, кілька несприятлива для виробників цукру.

За його словами, витрати в середньому по Україні на виробництво однієї тонни цукру становлять 7,7 тис. грн., Тоді як ціна на ринку коливається на рівні мінімальної ціни - 5,6-5,9 тис. грн. за тонну.

"Ми вважаємо, що найближчим часом ситуація трохи вирівняється і буде стабільною до початку нового виробництва", - сказав М. Ярчук.

Довідка УНІАН. У минулому сезоні цукрові заводи виробили 1,54 млн. т бурякового цукру, що на 22% вище за показник сезону 2009 р. (1,27 млн. т).

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини