Компанія "АПК-Інвест" в 2011 р. збільшила виробництво комбікормів в 1,5 рази - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "АПК-Інвест" в 2011 р. збільшила виробництво комбікормів в 1,5 рази

У 2011 р. компанія "АПК-Інвест" активно розвивала напрям комбікормового виробництва. Результатом такої роботи стало збільшення виробництва комбікормів в натуральному вираженні. Так, в 2011 р. обсяг вироблених компанією "АПК-Інвест" комбікормів склав 90 тис. т, що на 50% перевищує аналогічний показник 2010 р. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби підприємства.


Як йдеться у повідомленні, значного зростання вдалося досягти за рахунок розширення виробничих потужностей комбікормового заводу компанії. Це, в свою чергу, обумовлено збільшенням поголів'я тваринницького комплексу "АПК-Інвест" - на сьогоднішній день вся готова продукція комбікормового заводу призначається для відгодівлі власного поголів'я тварин компанії.

Крім збільшення кількісних показників, компанія поліпшила і якісні: у вересні 2011 р. була введена в експлуатацію лінія екструдування полножіровой сої швейцарської фірми "Buhler" потужністю до 2 т продукції за годину. Соєвий екструдат є однією зі складових у рецептурі комбікормів для свиней, і повноцінно замінює соєва макуха при більш високих показниках засвоєння поживних речовин. Він багатий необхідними для тварин протеїнами і амінокислотами, а також містить соєве масло, що значно знижує потребу в інших видах рослинних масел.

У планах компанії до 2015 р. збільшити обсяг виробництва комбікормів до 200 тис. т на рік. Обсяг запланованих до 2015 р. інвестицій в даний напрямок бізнесу - 300 млн. грн.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини