Компанія "Чумак" має намір збільшити свій статутний капітал у 5 разів - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Чумак" має намір збільшити свій статутний капітал у 5 разів

Приватне акціонерне товариство "Чумак" (Каховка Херсонської обл.), Один з найбільших виробників продуктів харчування в Україну, планує збільшити статутний капітал у 5 разів - до 349 млн. грн. шляхом додаткового випуску акцій на суму 280 млн. грн.

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, рішення про емісію акціонери ПрАТ взяли на загальних зборах 20 січня 2012

Планується приватне розміщення акцій чинного номіналу 10 грн. Як наголошується в повідомленні, емісія запланована з метою забезпечення зростання виробництва.

Довідка: компанія "Чумак" заснована в 1996 р. шведськими бізнесменами Карлом Cтуреном, Йоханом Боденом і засновником компанії "Тетра Пак" Хансом Раузінг. Виробляє кетчуп, майонез, соуси, консервовані овочі, томатну пасту і макарони під однойменною торговою маркою.

У березні 2008 р. інвесткомпанія "Драгон Капітал" (Київ) і East Capital Bering Ukraine Fund повідомили про спільне придбання 70% акцій "Чумака" у Х. Раузінга. Формально власником 99,99994% акцій компанії є кіпрський Chumak Holdings Limited.

ПрАТ "Чумак" в 2010 р. скоротило чистий дохід на 8% - до 405,62 млн. грн., Його чистий збиток зріс в 1,5 рази - до 119,9 млн. грн. Статутний капітал ПАТ "Чумак" становить 69 млн. грн.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини