Компанія В. Пінчука "EastOne" придивляється до аграрного сектору - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія В. Пінчука "EastOne" придивляється до аграрного сектору

Інвестиційно-консалтингова група "EastOne" розглядає можливість здійснення інвестицій в аграрному секторі. Про це повідомив генеральний директор - президент "EastOne" Г. Газін.

"Ми зараз опрацьовуємо різні стратегії, у тому числі і інфраструктурні проекти - склади та інші потужності", - сказав він в кулуарах 5-го круглого столу з питань філантропії в Давосі, організованого фондом В. Пінчука. "Всю ланцюжок дивимося і вивчаємо потенційні партнерські конфігурації. Нічого не виключаємо", - зазначив Г. Газін, не уточнивши інших деталей.

Нагадаємо, нещодавно "EastOnе" купив 6% акцій російського телекомунікаційного оператора "Вимпелком", а також став стратегічним партнером сервісу знижок Pokupon.

Довідка: група "EastOne" - міжнародна інвестиційно-консалтингова група, що надає послуги в сфері стратегічного та інвестиційного консультування та управління портфелем активів. Група створена в 2007 р. В. Пінчуком.

Портфель під мандатом "EastOne" охоплює понад 20 бізнесів, у тому числі трубно-колісну компанію "Інтерпайп", нафтогазову компанію "Гео-Альянс" та медіа-активи (телегрупа StarLightMedia, що об'єднує телеканали Новий, ICTV, CTБ, а також супутниковий телеканал QTV і музично-розважальні канали М1 та М2; газета "Факти і коментарі"; видавництво "Економіка" (журнал "ІнвестГазета", газета "Дело", ТОП-100 та інші.).

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини