У 2011 р. корпорація "Сварог Вест Груп" збільшила збір фруктів на 20% - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2011 р. корпорація "Сварог Вест Груп" збільшила збір фруктів на 20%

Як стало відомо компанії "ПроАгро", корпорація "Сварог Вест Груп" зібрала 6 тис. т фруктів в 2011 р., що на 20% перевищує показник попереднього року. Збільшення врожаю відбулося за рахунок виходу молодих садів на оптимальний рівень плодоношення, повідомили в прес-службі корпорації.

"Протягом наступних років запланована посадка додаткових яблуневих і грушевих інтенсивних садів (на шпалері та на краплинному зрошенні). Загалом до 2015 р. площі під садівництвом буде збільшено до близько 800 га", - заявляє С. Гавришев, директор департаменту плодової продукції корпорації "Сварог Вест Груп".

Для зберігання вирощеної продукції корпорація "Сварог Вест Груп" використовує сучасні сховища з регульованим газовим середовищем (РГС) ємністю 1 200 т і 2 500 т в Сокирянському районі Чернівецької області. "У 2012 р. ми також плануємо істотно збільшити потужності зі зберігання плодової продукції та ввести в експлуатацію два нових фруктосховища на 2 500 і 1 500 т одноразового зберігання. Дані сховища дозволять зберігати фрукти протягом тривалого часу (до одного року) із збереженням їх природних якісних показників, що дасть можливість протягом року до наступного врожаю поставляти на ринок свіжі яблука, груші і сливи "преміум-сегмента", - додав С. Гавришев.

Як зазначають в компанії, особливістю фруктового напряму корпорації "Сварог Вест Груп" є вирощування високоякісної продукції, тому при закладці молодих садів активно використовується біогумус власного виробництва, як сучасне біодобриво. Біогумус дозволяє не тільки вирощувати екологічно чисту продукцію, а й істотно підвищує врожайність фруктових дерев. Для забезпечення підприємства якісними саджанцями потрібних сортів в Чернівецькій області з 2005 р. функціонує плодовий розплідник. До 40% продукції в останні роки корпорація "Сварог Вест Груп" експортує в Росію.

Варто зазначити, що корпорація "Сварог Вест Груп" займається садівництвом з 2007 р. На сьогодні у Сокирянському та Хотинському районах Чернівецької області, на базі ТОВ "Буковинський сад" (282 га садів) і ще трьох ТОВ з меншими площами, розташовано близько 450 га інтенсивних яблуневих, грушевих і сливових садів на середньо-і низькорослих підщепах (посадки 2003-2005 рр.. та 2008-2010 рр..) на крапельному зрошенні. Сади посаджені і угажіваются за європейськими технологіями інтенсивного садівництва з використанням ефективної ущільненої схеми посадки невеликих дерев, що значно підвищує врожайність з гектара порівняно з попередніми технологіями. Вирощуються яблука сортів: Айдаред, Джонаголд, Чемпіон, Глостер, Голден Делішес, Ренет Симеренко та інші. Груші сортів: Листопадова і Яблунівська. Зливи сортів: Ренклод і Стенлей.

Довідка: корпорація "Сварог Вест Груп" - аграрна компанія, що здійснює свою діяльність у Хмельницькій та Чернівецькій областях. Основними напрямками діяльності підприємств корпорації є: рослинництво; молочне і м'ясне тваринництво; садівництво і овочівництво; зберігання продукції (сучасні зерно-, овоче-і фруктосховища); сучасні МТС.

Корпорація "Сварог Вест Груп" створена в 2003 р. На сьогодні загальна площа земель в обробітку становить 75 тис. га. Очолює корпорацію - голова правління Андрій Андрійович Гордійчук. Головним фінансовим партнером корпорації "Сварог Вест Груп" є АТ "Брокбізнесбанк" (Україна).

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини