"ПроАгро": Україні нарощує імпорт насіння кукурудзи і гібридів соняшнику - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

"ПроАгро": Україні нарощує імпорт насіння кукурудзи і гібридів соняшнику

Через несприятливі погодні умови, що склалися в Україну минулої осені та на початку зими, а також сильних морозів, що встановилися в Україну в січні, пересівання озимих зернових культур навесні, за прогнозами компанії "ПроАгро", може скласти близько 2 млн. га, озимого ріпаку - 300 тис. га. Враховуючи майбутнє зростання витрат, цілком логічно припустити, що пересівати будуть найбільш рентабельними культурами - соняшником і кукурудзою.

Потреба в насіннєвий матеріалі цих культур в 2011/12 МР істотно збільшиться. Так, за попередніми даними компанії "ПроАгро", в грудні 2011 р. Україна імпортувала 22,6 тис. т насіннєвої кукурудзи (рекордний обсяг місячного імпорту) і 1,2 тис. т гібридів соняшнику.

Досить великі поставки насіння соняшнику зроблені з Туреччини та Румунії. Основний обсяг насінної кукурудзи закуплений в Румунії та Угорщині.

З початку 2011/12 МР (липень - грудень 2011 р.) Україна імпортувала 24,9 тис. т посівного матеріалу зернових культур, у той час як у першій половині 2010/11 МР імпорт насіння зернових культур склав 5,5 тис. т. У цьому сезоні в загальному обсязі закупівель на насінну кукурудзу припало більше 90%. З початку сезону в нашу країну надійшло по імпорту також 1,7 тис. т насіння пшениці, 374 т ячменю і 40 т гороху.

За жовтень-грудня 2011 р. імпорт насіннєвого матеріалу соняшнику досяг 1,4 тис. т.

Більш детальну інформацію про ринок насіння ви знайдете в новому дослідженні компанії "ПроАгро" "України: ринок насіння".

В даний час по ряду ключових культур все більшу популярність завойовують імпортні сорти та гібриди, які показують високу віддачу в товарному виробництві сільгосппродукції, зростають обсяги імпорту, тому окремим блоком в дослідженні компанії "ПроАгро" виділено аналіз зовнішньої торгівлі насінням для посіву.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини