Індустріальна молочна компанія збільшила площу с / г земель на 25% - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Індустріальна молочна компанія збільшила площу с / г земель на 25%

Агрохолдинг "Індустріальна молочна компанія" (Київ) збільшив площу сільськогосподарських земель в обробітку на 25,2%, або 12,01 тис. га - до 59,7 тис. га. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зокрема, були придбані права оренди 7 підприємств із загальним банком 9,5 тис. га і потужностями зі зберігання зерна 34 тис. т в Сумській області, сума операції склала $ 7,5 млн. Після даного придбання потужності зі зберігання зерна досягли 211 тис. т. Крім того, ІМК уклала договори оренди на 2,5 тис. га сільськогосподарських угідь в Чернігівській області.

Таким чином, з моменту проведення первинного публічного розміщення акцій на Варшавській фондовій біржі в 2011 р. земельний банк компанії збільшився на 57%, або 21,7 тис. га, до 59,7 тис. га. Як повідомлялося раніше, "Індустріальна молочна компанія" планує інвестувати $ 72 млн. у свій розвиток в 2012 р.

У квітні холдингова компанія Industrial Milk Company SA (Люксембург), що управляє холдингом ІМК, привернула 80,73 млн. польських злотих ($ 29,7 млн.) від розміщення 24% своїх акцій на Варшавській фондовій біржі.

ІМК займається великотоварним виробництвом зернових, кормових, олійних культур, а також молока, м'яса, борошна, зерносумішей. До складу ІМК входять підприємства з виробництва комбікормів ТОВ "Бурат" і ЗАТ "Млибор". ІМК створив в 2007 р. колишній власник корпорації "Клуб Сиру" А. Петров.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини