Компанія "VS Energy International" продає свій аграрний бізнес - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "VS Energy International" продає свій аграрний бізнес

Активи в агросекторі є непрофільними для компанії "VS Energy International", тому він продовжує шукати покупця на них. Про це повідомив президент холдингу М. Спектор, передає прес-служба УАК, посилаючись на повідомлення ІА "Інтерфакс".

"Це непоганий бізнес, але він абсолютно не вписується в нашу концепцію", - сказав він. М. Спектор уточнив, що мова йде про ПАТ "УІФК-Агро" (Коржі, Баришівський р-ну Київської обл.) І ТОВ "Вовчанський м'ясокомбінат" (Вовчанськ Харківської обл.).

За його словами, в даний час потенційних покупців чотири.

Як йдеться у повідомленні, "УІФК-Агро" створено в структурі холдингу на базі агроактівов, отриманих в рахунок погашення боржником боргу Першому інвестиційному банку. В даний час це вертикально-інтегрована агропромислова структура, що займається вирощуванням зернобобових культур, свинарством, виробництвом м'ясних і ковбасних виробів. У його користуванні на кінець 2010 р. перебувало 4,4 тис. га. Компанія володіє елеватором потужністю 38,5 тис. т одноразового зберігання, товарним репродуктором потужністю 36 тис. голів на рік з планом збільшення його до 50 тис. голів після реконструкції.

Чистий дохід компанії в 2010 р. виріс на 9,9% - до 20,62 млн. грн., Тоді як чистий збиток скоротився на 4,3%.

"Вовчанський м'ясокомбінат" в 2010 р. скоротив чистий дохід на 37,8% - до 59,35 млн. грн. Його чистий прибуток склав 0,2 млн. грн. в порівнянні з чистим збитком 0,05 млн. грн. роком раніше. У докризовому 2008 р. чистий дохід підприємства досягав 193,1 млн. грн.

Основні активи VS Energy зосереджені в електроенергетиці, металургії, нерухомості та готельному бізнесі.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини