Державний земельний банк повинен бути створений до 1 червня 2012 р. - С. Тимченко - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Державний земельний банк повинен бути створений до 1 червня 2012 р. - С. Тимченко

Державний земельний банк повинен бути створений до 1 червня 2012 р. Про це 31 січня 2012 р., на прес-конференції повідомив голова Державного агентства земельних ресурсів С. Тимченко.

"Державний земельний банк повинен створитися до 1 червня цього року", - сказав він.

У свою чергу директор Департаменту нормативно-правового забезпечення розвитку земельних відносин Держземагентства Є. Бердников зазначив, що в розпорядження банку надійдуть всі вільні сільськогосподарські землі державної власності за межами населених пунктів.

"За попередніми оцінками, загальна площа таких сільськогосподарських угідь сягає до 0,5 млн. га, в тому числі ріллі - до 3 млн. га. І в цю цифру не входять землі науково-дослідних господарств, а також державних, комунальних сільськогосподарських підприємств. Тобто, це землі запасу, які на сьогоднішній день розбазарюються і "дерибаняться" місцевими органами влади ", - уточнив він.

Як повідомлялося, у вересні 2011 р. МінАПіП спільно з Національним банком України створили робочу групу зі створення Державного земельного (іпотечного банку). Головною метою створення Державного земельного (іпотечного) банку є формування системи довгострокового іпотечного кредитування аграріїв для технічного і технологічного переоснащення сільськогосподарського виробництва.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини