Холдинг "HarvEast" розглядає можливість будівництва елеватора в Донецькій області - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Холдинг "HarvEast" розглядає можливість будівництва елеватора в Донецькій області

Сільськогосподарський холдинг "HarvEast" в рамках програми довгострокового розвитку розглядає можливість будівництва елеватора в Донецькій області. На даний момент ведуться роботи з проектування лінійного елеватора загальною потужністю одноразового зберігання більше 100 тис. т. Про це компанії "ПроАгро" стало відомо з повідомлення прес-служби холдингу.

"Рослинництво є одним з пріоритетних напрямів для HarvEast. Але зараз у холдингу відсутні власні елеваторні потужності, що тягне за собою додаткові ризики і негативно впливає на ефективність бізнесу, - зазначає Генеральний директор HarvEast Holding С. Чернявський. - Будівництво власного елеватора дозволить Холдингу знизити втрати в період збирання врожаю і підвищити рентабельність рослинницького напряму ".

Довідка: HarvEast Holding - сільськогосподарський холдинг, що володіє і управляє активами в Донецькій, Запорізькій, Черкаській, Житомирській областях та АР Крим. Основні напрямки діяльності холдингу: рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи) і молочне тваринництво.

Холдинг "HarvEast" створений 10 березня 2011 на базі сільськогосподарських активів ПАТ "ММК ім. Ілліча". Загальний банк оброблюваної землі становить близько 220 тис. га; поголів'я великої рогатої худоби - понад 30 тис. голів.

Акціонерами HarvEast Holding є група "СКМ" і група "Смарт-Холдинг".

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини